Vill du veta mer om SBF?Till sbffonder.se

Är du hyresgäst?Till sbfboservice.se

SV

Kontakta oss

+46 8 667 10 50
info@sbffonder.se

Marknad/Försäljning

Oscar Swahn

Chef Privatmarknad

T: +46 8 518 00 427
M: +46 70 736 04 48

oscar.swahn@sbffonder.se

Michael Tiemann

Privatmarknad

T: +46 8 518 00 419
M: +46 72 384 82 90

michael.tiemann@sbffonder.se

Carl Fredrik Baumgarten

Privatmarknad

T: +46 8 518 00 428
M: +46 73 386 43 85

carl.baumgarten@sbffonder.se

Jeanette Sundberg

Office Manager/Back-office

T: +46 8 518 00 425
M: +46 70 280 08 81

jeanette.sundberg@sbffonder.se

Kirsi Siegfrids

Bolagsformalia/IR

T: +46 8 518 01 768
M: +46 70 348 10 21

kirsi.siegfrids@sbffonder.se

Transaktion & Analys

Ebba Christensson

Chef Analys & Transaktion

T: +46 8 518 00 423
M: +46 70 713 34 77

ebba.christensson@sbffonder.se

Fastighetsförvaltning

Linda Jansson

Fastighets- och hållbarhetschef

T: +46 8 518 00 411
M: +46 70 612 71 81

linda.jansson@sbffonder.se

Ekonomi & Administration

Jonas Berg

CFO

T: +46 8 518 00 422
M: +46 70 366 01 53

jonas.berg@sbffonder.se

Presskontakt

Johan Grevelius

VD

T: +46 8 518 01 756
M: +46 70 851 85 00

johan.grevelius@sbffonder.se